Siemens AG

زیمنس یک شرکت مهندسی و الکترونیک چند ملیتی است که در زمینه‌های صنعت، انرژی، حمل و نقل و سلامتی فعالیت می‌کند. این شرکت که پیشتر به نام زیمنس و هالک شناخته می‌شد، در سال ۱۸۴۷ در شهر مونیخ آلمان تاسیس شد. این سازمان به پنج بخش اصلی تقسیم می‌شود: صنعت، انرژی، بهداشت، زیر‌ساخت‌ها در شهر‌ها و خدمات مالی‌ که زیمنس ارائه می‌دهد. زیمنس و شرکت‌های زیر مجموعه‌ی آن به طور تقریبی ۳۶۰ هزار نفر را در نزدیک ۱۹۰ کشور جهان مشغول به کار کردند. در سال ۲۰۱۱ گزارش درآمد ۷۳ میلیارد دلاری آن در سراسر جهان را اعلام شد.

در بخش صنعت نمونه کارهای این شرکت شامل اتوماسیون صنعتی و ارائه‌ی خدمات به ساختمان‌ها، روشنایی، راه‌حل‌ها و خدمات برای جابه‌جایی و همچنین یکپارچه‌سازی سسیستم‌ها و ارائه‌ی خدمات برای کسب و کارهای گیاهی است.

در حوزه سلامت، زیمنس مواد مصرفی، وسایل و سیستم‌های تشخیصی و درمانی را توسعه، تولید و در نهایت به فروش می‌رساند. همچنین سیستم‌های IT برای اهداف بالینی و اداری ارائه می‌دهد. در بخش کسب و کارهای سلامت زیمنس تلاش می‌کند با گسترش پزشکی دقیق، دگرگون نمودن مراقبت از بیماران، بهبود تجربه‌ی بیماران و دیجیتالایز کردن حوزه‌ی سلامت، این حوزه را بهبود داده و ارزش ایجاد کند. تقریبا هر روز، ۵ میلیون بیمار در سراسر جهان از راه‌حل‌های زیمنس استفاده می‌کنند. در عین حال، این راه‌حل‌ها به بیمارستان‌ها به بهبود مستمر خدمات بالینی، عملیاتی و وضعیت مالیشان کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.