Boston Scientific

Boston scientific یک نوآور پیشرو در زمینه‌ی راه‌حل‌های پزشکی است که سلامت بیماران را در سراسر جهان بهبود بخشیده است. محصولات و تکنولوژی‌های Boston scientific برای تشخیص و درمان طیف وسیعی از موقعیت‌های درمانی شامل قلب، گوارش، ریه، ارولوژی، سلامتی زنان و موقعیت‌های درد مزمن استفاده می‌شود. شروع کار Boston scientific در زمینه‌ی نوآوری در سال ۱۹۷۹ بود زمانی که نسل جدید سوند‌های هدایت کننده‌ی آن‌ها در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شد. امروزه Boston scientific میراث ارائه‌ی کارهای نوآورانه‌ی خود را با پوشش نیاز‌های بیماران و ارائه‌ی قیمت اقتصادی به مشتریان پوشش می‌دهد.

Boston scientific با ارائه‌ی مجموعه‌ای گسترده و عمیق در زمینه‌ی خدمات پزشکی کم‌تهاجمی با استفاده از محصولات نوآورانه، تکنولوژی‌ها و خدمات در طیف گسترده‌ای از تخصص‌های پزشکی پیشرفت زیادی کرده است. این تکنولوژی‌های پزشکی کم‌تهاجمی جایگزین‌هایی را برای جراحی‌ها و سایر روش‌های پزشکی‌ای که به طور معمول به بدن آسیب می رساند فراهم نموده است. در فرایند های کم‌تهاجمی دستگاه‌ها اغلب از طریق دهانه‌های طبیعی یا برش‌های کوچک وارد بدن می‌شود و می‌تواند برای تشخیص یا درمان رنج گسترده‌ای از مشکلات پزشکی به مناطق مختلف بدن هدایت شود.

Boston scientific به نوآوری خود در این زمینه‌ها ادامه می‌دهد و در حال گسترش نوآوری‌های خود در جغرافیای جدید و بازار‌های با سرعت رشد بالاست. Boston scientific با یکپارچگی و محبت به پشتیبانی از بیماران، مشتریان و جوامع کمک می‌کند. این استارتاپ با تبدیل ایده‌های جدید به خدمات و راه‌حل‌های موفقیت‌آمیز برای بیماران، مشتریان و کارکنان خلق ارزش می‌کند و توانسته خودش را به عنوان یکی از موفق‌ترین کسب و کارهای سلامت معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.